Al. Jana Pawła II 24, Kalwaria Zebrzydowska

biuro@biblioteka.kalwaria.pl

Na wakacje- Biblioteka!

Biblioteka w Kalwarii, jak co roku, aktywnie włącza się w organizację czasu wolnego dzieci z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska
Grupa dzieci stoi na schodach, unosząc ręce do góry. W tle regały z książkami

W pierwszym tygodniu wakacji Bibliotekę odwiedzili uczestnicy półkolonii z Leńcz i Barwałdu Średniego wraz z opiekunami, łącznie 30 osób.

Tematem przewodnim spotkań była Biblioteka jako miejsce niezwykłe i przyjazne dla każdego.  Uczestnicy poznali historię kalwaryjskiej Biblioteki, jej różnorodny księgozbiór, a także specyfikę pracy bibliotekarza. Z dużym zainteresowaniem spotkał się pokaz multimedialny zdjęć prezentujący najciekawsze biblioteki w Polsce i na świecie.

Aby ciekawie i twórczo spędzić czas wolny w Bibliotece, dzieci wzięły również udział w warsztatach tworzenia biżuterii z kolorowych koralików. Powstały samodzielnie zaprojektowane bransoletki, naszyjniki, a nawet całe komplety biżuterii.

Czas wakacji to więcej wolnego czasu, warto poświęcić go na ciekawą lekturę.  Zapraszamy do korzystania z bogatego księgozbioru naszej Biblioteki. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów

Podziel się:

Inne aktualności

Skip to content