Kategorie

Aktualności

Akcja czytelnicza " Zaczytana Kalwaria.Edycja V 2020 zakończona !

 

W tym roku Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowała dla mieszkańców gminy już piątą edycję akcji czytelniczej „Zaczytana Kalwaria ”, nad którą honorowy patronat sprawuje burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej dr hab. inż. Augustyn Ormanty.

 

Ogłaszając piątą edycję, w styczniu 2020 roku nie wiedzieliśmy o nadchodzącej pandemii. Aby zostać laureatem w tym roku trzeba było wypożyczyć 50 i więcej książek. Mimo, iż od 12 marca do 15 maja Biblioteki były zamknięte dla użytkowników, w tej edycji  aż 40 osób spełniło to kryterium.

 

Co roku dla laureatów organizowaliśmy spotkania ze Specjalnym Gościem Biblioteki. Tym razem , w związku z ograniczeniem działalności bibliotek dla laureatów zakupione zostały nagrody książkowe. Specjalnie na tę okazję została przygotowana okolicznościowa pieczęć. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dobrać tytuły do indywidualnych gustów nagrodzonych osób.

 

Łącznie w Bibliotece oraz w filiach bibliotecznych w Brodach, Leńczach, Przytkowicach i Stanisławiu Dolnym laureatami „Zaczytanej Kalwarii. Edycji 2020” zostało 40 osób.

 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 

Zapraszamy do przyszłorocznej edycji akcji czytelniczej „Zaczytana Kalwaria”.

 

Jolanta Paluchowska-Pępek



Galeria



Godziny Otwarcia

 

Pn - Czw:       8.00 - 18.00

Pt - Sb:           8.00 - 15.00

Bibliotekarz Poleca

Książka na telefon

Zaproponuj Książkę

Klub