Kategorie

Aktualności

Prezent na całe życie

 

Mała Książka- Wielki Człowiek

 

      Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Publicznej, gdzie Mały Czytelnik – dziecko w wieku 3-6 lat otrzyma Wyprawkę Czytelnicza, a w niej wyjątkowa książkę w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajdziecie też Państwo broszurę „Książka połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.


    To już druga edycja akcji „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” prowadzonej przez Instytut Książki we współpracy z bibliotekami publicznymi. O ile w poprzednim roku akcja była adresowana tylko do dzieci w wieku 3 lat, teraz mogą wziąć w niej udział wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, tj. 3-6 lat.


Książki można odbierać w Bibliotece w Kalwarii ul. Mickiewicza 2 oraz w filiach Brody, Leńcze, Stanisław Dolny oraz Przytkowice. Warunkiem udziału w projekcie jest zapisanie dziecka do biblioteki i wypożyczenie co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego.


Gorąco zachęcamy do udziału w akcji „MAŁA KSIAŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.


 


Godziny Otwarcia

 

Pn - Czw:       8.00 - 18.00

Pt - Sb:           8.00 - 15.00

Bibliotekarz Poleca

Książka na telefon

Zaproponuj Książkę

Klub