Kategorie

Aktualności

AUSTRALIA – POEZJA – TANIEC

 

Niekonwencjonalne spotkanie z Panią Elżbietą Bednarczyk

     W piątek, 17 maja, w Bibliotece Publicznej w Kalwarii będziemy gościć Panią Elżbietę Bednarczyk – poetkę, aktorkę i tancerkę, mieszkająca od prawie 30 lat w Australii.


Pani Elżbieta  Bednarczyk odwiedziła  Bibliotekę w roku 2017 z repertuarem przygotowanym dla dzieci. Tym razem Autorka zaprezentuje swój dorobek czytelnikowi dorosłemu – usłyszymy jej wiersze, w których wyraża swoją filozofię życiową – optymizm, wiarę w dobro i miłość.


Cześć spotkania stanowi opowieść o Australii, ilustrowana pokazem slajdów. Będzie  okazja  do poznania tego odległego kontynentu, jego unikalnej przyrody, architektury i życia codziennego, tak różnego od polskich realiów.


Pani Elżbieta Bednarczyk jest zawodową tancerką, toteż swoje spotkania z czytelnikami uświetnia pokazem tańca. Prezentuje taniec cygański, arabski, flamenco, w oryginalnych strojach estradowych, a chętnych zaprasza do wspólnej gimnastyki na bazie tańca brzucha.

 

 

Serdecznie zapraszamy 17 maja 2019r. o  godz. 16.00 do lokalu Biblioteki w Kalwarii  Zebrzydowskiej al. Jana Pawła II 24.

 


Godziny Otwarcia

 

Pn - Czw:       8.00 - 18.00

Pt - Sb:           8.00 - 15.00

Bibliotekarz Poleca

Książka na telefon

Zaproponuj Książkę

Klub