Kategorie

Aktualności

Autorski debiut Joanny Szarańskiej

 

Autorski debiut Joanny Szarańskiej.

Autorski debiut Joanny Szarańskiej

 

      To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Kaliny. Długa biała suknia, ukochany mężczyzna u boku i uroczyste słowa „I nie opuszczę cię aż do śmierci”. Piękny sen pryska, kiedy przed ołtarzem okazuje się, że pan młody zostanie tatusiem… dziecka innej kobiety. Kalina, mimo przykrej niespodzianki postanawia wykorzystać jedyny prezent ślubny – voucher do spa w zabytkowym dworku. Uzbrojona w walizkę fatałaszków i powieść o Bridget Jones wyrusza, by zakosztować luksusów i wyleczyć złamane serce…

„ i że ci nie odpuszczę”- autorski debiut  Joanny Szarańskiej to wielobarwna opowieść o porzuconej pannie młodej, kryminalno – romantyczna komedia pomyłek w najlepszym wydaniu.

Z Autorką można było spotkać się w Bibliotece Publicznej w Kalwarii,  w poniedziałek 20 czerwca.  Książki, jak podkreśla, były i są dla niej bardzo ważne. Miłośniczka twórczości Stephena Kinga. Blogerka i copywriterka.   Jako wolontariuszka Fundacji Miasto Słów prowadziła w kalwaryjskiej Bibliotece Klub Czytelniczy „Z kawą… nad książką”.

Na co dzień żona i mama 4-letniej Milenki.  Mieszka z rodziną w Przytkowicach.

Gratulujemy Joasi udanego debiutu literackiego i cieszymy się, że promocja jej pierwszej książki odbyła się właśnie u nas, w Bibliotece w Kalwarii. Państwa zachęcamy do przeczytania książki -  jest dostępna w Wypożyczalni w Kalwarii i Filii Biblioteki w Przytkowicach.

Książka „ i że ci nie odpuszczę” została wydana przez Grupę Wydawnictwa  Poznańskiego Czwarta Strona w lutym bieżącego roku. Jest pierwszą pozycją z cyklu „Kalina w Malinach”, następna ukaże się już w listopadzie.

 

Bogusława Moskała

Dyrektor Biblioteki Publicznej

w Kalwarii Zebrzydowskiej

 Galeria
Godziny Otwarcia

 

Pn - Czw:       8.00 - 18.00

Pt - Sb:           8.00 - 15.00

Bibliotekarz Poleca

Książka na telefon

Klub